Platba

- ako len chcete, na účet, dobierkou, paypal, hotovosť. Vždy platí jedno, keď je platba vopred, je samozrejmé že je lacnejšie poštovné. Dobierka len na 1 - 2 - 3kusy, ináč platba vopred. U overených kupcov, nie je problém poslať na dobierku (aj keď tým pádom je zbytočne drahé poštovné).
 

Zľavy

- dávajú obchodníci a ja nie som obchodník, predávam svoje vlasné veci, ktoré si cením na hodnotu uvedenú pri daných veciach.
 

Poštovné

- minimálne, nezastávam štýl - lacná platňa drahé poštovné.
 

Digitalizácia

- ak by bol záujem zdigitalizujem snáď úplne všetko, od platní, cez magnetofónové kazety, kotúčové pásky VHS pásky a ostatné formáty.
 

Čistenie LP

- na požiadanie vyčistím vašu platňu 1 kus za 0,99-€, v prípade väčšieho množstva, zľava istá!!!
- čo používam??? Tak to si nechám pre seba, ale výsledok je porovnateľný s čistením v strojoch za pár sto € Pričom kvalita zvuku sa prejaví hneď po prvom spustení prenosky na LP.
 

Foto LP

- ak sa Vám zdá stav platne iný, ako je uvedené pri titule, bezproblémov zašlem viac a detajlnejšie foto.
 

LP čo márne zháňate

- napíšte mi, mile rád sa po svete poobzerám po tom čo nemôžete zohnať, ceny zásadne nenavyšujem!!! Zistím pošlem stav cenu + poštovné a záleží len a len na vás ako sa rozhodnete.
 

Nové veci

- tak ako som už spomínal, mám toho toľko že nové a ďalšie a ďalšie veci nahadzujem priebežne, každý deň, týždeň, mesiac, čiže stačí sledovať stránku - nič viac.